WebSocket hosting

WebSocket hosting weesko nabízí hotové WebSocket servery, které mají zdokumentovanou funkcionalitu, a tyto servery si můžete v rámci WebSocket hostingu pronajmout a používat. Pokud nenajdete server s požadovanou funkcionalitou, dejte nám vědět, a pokud to bude možné, připravíme Vám server na míru pro Váš projekt.

Vybrat server Kontakt
WebSocket hosting

Dostupné WebSocket servery

WebSocket hosting weesko aktuálně nabízí následující typy WebSocket serverů, které si můžete v rámci hostingu pronajmout a používat. Svůj WebSocket hosting si můžete založit a spravovat po přihlášení v administraci WebSocket hostingu weesko.


Broadcast WebSocket Hosting

Broadcast WebSocket Server slouží pro odesílání zprávy všem klientům. K serveru se může připojit povolené množství klientů a pokud některý z klientů zašle serveru textovou zprávu, server ji okamžitě beze změny přepošle všem ostatním připojeným klientům.


Chat WebSocket Hosting

Chat WebSocket Hosting slouží pro implementaci chatu přes WebSocket. K serveru se může připojit povolené množství klientů a mohou si mezi sebou pomocí definovaného způsobu zasílat textové zprávy.


Hello WebSocket Hosting

Hello server slouží hlavně pro testování spojení. K Hello WebSocket Serveru se může připojit povolené množství klientů a pokud některý z nich odešle serveru textovou zprávu, ta je okamžitě beze změny odeslána zpátky klientovi, který ji zaslal na server.